Koktajl Pina Colada (z Colon C)

Posted on Posted in koktajle, przepis

KOKTAJLE Z COLON C

Koktajl Pina Colada (z Colon C)

wydrukuj

SKŁADNIKI POTRZEBNE DO SPORZĄDZENIA:

  • 1 szklanka mleka kokosowego
  • 3 plastry ananasa
  • 1 łyżeczka Colon C*
  • 1 łyżka z limonki
  • 1 szklanka wody
  • Łyżka wiórków kokosowych

Wartość odżywcza (2 porcje)
Wartość energetyczna 494 kcal
Tłuszcze ogółem 41,1g
Węglowodany 25,5g
Białko 2,9g
Błonnik 8,5g

WYKONANIE:

W blenderze umieść wszystkie składniki i zmiksuj na aksamitny płyn. Przybierz wiórkami kokosowymi i plastrem ananasa, podawaj od razu po przyrządzeniu.


Komentarz dietetyka

Ananas zawiera w swoim składzie bromelię, enzym, który pomaga rozkładać białko.

Suplementy diety w postaci błonnika należy stosować w uzasadnionych przypadkach zgodnie z wskazaniami lekarza, dietetyka lub farmaceuty. W okresie przyjmowania preparatów błonnikowych dbaj o prawidłowe nawodnienie organizmu.

*Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) zmieszać z ½ szklanki płynu (np. wody, soku etc.) i wypić przed posiłkami rano i wieczorem. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5g COLON C nie powinna być mniejsza niż 250 ml. Przed użyciem dokładnie wymieszać.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia ważne jest stosowanie
zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Colon C przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia.

Składniki: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), podwójnie powlekane bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis.